رولر کرادل (Roller Cradle)

رولر کرادل

رولر کرادل

شرکت ماین تولید کننده داخلی انواع پیگ و کاپ های تمیز کننده خطوط انتقال، در راستای تأمین نیازهای تخصصی صنایع نفت، گاز و همچنین پیمانکاران خطوط لوله اقدام به طراحی و ساخت  رولر کرادل و رولیک های دیابلو از جنس روکش پلی یورتان در سایزهای مختلف نموده است.

مشخصات فنی و کاربردی این محصول بشرح ذیل می باشد.

 جدول سایزبندی Roller Cradle :‌

Model size Weight Number Of Rollic Max Recommended
Working Load
Inch Kg Ton (Kg) Pounds
RC0612 ۶″-۱۲″ ۱۴۰ ۲۰ ۷٫۵ ۱۶۹۰۰
RC1224 ۱۲″-۲۴″ ۳۵۰ ۲۸ ۱۲ ۲۶۶۰۰
RC2436 ۲۴″-۳۶″ ۱۰۲۰ ۲۴ ۲۵٫۷ ۵۶۵۰۰
RC3648 ۳۶″-۴۸″ ۱۲۰۰ ۳۲ ۳۱ ۶۹۰۰۰
RC4856 ۴۸″-۵۶″ ۲۳۰۰ ۳۶ ۴۸ ۱۰۵۰۰۰

مزایا و خصوصیات:

  • برای حفاظت از پوشش سطح لوله، کاهش اصطکاک و حرکت روان‌تر، رولیک‌های دیابلو بوسیله الاستومر پلی‌یورتان روکش می گردند همچنین جهت کارائی بهتر در آنها از بلبرینگ هایی همراه با پوشش گردگیر استفاده گردیده است.
  • به منظور جلوگیری از قفل کردن و جهت گیری بهتر رولیک‌ها نسبت به لوله در بین رولیک‌ها از فنر لول‌های قوی و مناسب استفاده شده است .
  • به منظور قابلیت تنظیم کابل برای استفاده در سایز‌های مختلف‌ خط لوله محل نگهدارنده کابل که بر روی شاهین قرار گرفته به نحوی طراحی شده که امکان قرار‌گیری در چند موقعیت‌ را به راحتی داشته باشد .
  • هر مجموعه از این دستگاه به نحوی طراحی شده‌ که به راحتی می‌تواند دامنه وسیعی از سایز‌های مختلف لوله را پوشش دهد .
  • استفاده از این سیستم باعث می‌گردد که در حین عملیات، لوله در ارتفاع پایین نسبت به زمین قرارگیرد و در نتیجه دسترسی و کنترل عملیات مختلف برروی آن آسان تر گردد.
  • برای تنظیم و هماهنگ کردن حرکت و رفتار کابل و مجموعه رولیک‌های آن و همچنین جلوگیری از ناهماهنگی و تابیدن بیش‌ از حد آنها در حین عملیات از ورق‌های فلزی قوی در هر طرف این مجموعه استفاده گردیده است.